Event Date
16th Jul 2018
    Class: Class 23 M&M BARREN MARE, STALLION OR GELDING, SMALL BREEDS;
    1st - Entering Object removed and Mrs C V Rundle
    Class: Class 12 R.I.H.S. (2020) OPEN MIDDLEWEIGHT HUNTER;
    1st - Dowhills celebration and Miss Tegen Chenoweth
    2nd - Entering Object removed and JM Bertoli
    3rd - Entering Object removed and Georgie Simmonds
    4th - Cheer up charlie and Exhibitor removed Exhibitor removed Exhibitor removed
    5th - Bill.I.Am and Miss Jodie Howe
    6th - Colraine Jezzer and Miss Ameila Robson
    Class: Class 11 R.I.H.S. (2020) OPEN LIGHTWEIGHT HUNTER;
    1st - Santa Cruz II and Miss Millie Olds
    2nd - meelickisland jennie and Miss Kathryn Benney
    3rd - Gew merlin and Miss Aliyah Hogan
    4th - Hollow Marsh Archie and Miss Leah Smith
    Class: Class 3 NUPAFEED/EQUIFEST RIDING HORSE & HIGHTOPPS STUD/EQUIFEST HACK;
    1st - Entering Object removed and Katrina Trevena
    2nd - Entering Object removed and Miss Lauren Stead
    3rd - Entering Object removed and Harry Riddle
    4th - hazevern kavanagh and Mr Ben Ridge
    5th - Boolagh Orlando and Miss Elishia Stevenson
    6th - Nieni JS and Mrs Jo Retallack
    Class: Class 1 EQUIFEST RIDDEN COB;
    1st - Entering Object removed and Mrs S Lobb
    2nd - Randalstown Split Decision and Miss Emily Proud
    3rd - Disco Dave and Miss Louise Hosking
    4th - Entering Object removed and Mrs Burley Marlene Burley
    5th - Our Gingerbread Man and Miss Grace Boulton
    6th - Kelly's Pet and Mrs Louise Muir
    7th - Entering Object removed and Vikki Thomas
    8th - Tom Cobley 11 and Mr Harvey Graham Laity
    9th - Entering Object removed and Mrs Julie Kemp
    Class: Class 2 EQUIFEST RIDDEN MAXI COB;
    1st - Entering Object removed and Sally Carpenter
    2nd - Sandora and Miss Isabel Greenaway
    3rd - Entering Object removed and Paula Shenton
    4th - Lady of Grace and Mrs Andrea Semmons
    5th - Rosewallhill Jet and Mrs Jane Angilley
    6th - Welsh surprise and Miss Georgia Rase
    Class: Class 10 R.I.H.S. (2020) OPEN SMALL HUNTER;
    1st - Cottrel special edition and Miss Charlotte Gray
    2nd - Llannor Two Rivers and Miss Hollie Ennor
    3rd - Entering Object removed and Mrs H Menhennet
    4th - Chyvounder Night Fever and Master Austyn Perry
    5th - Chywoon Valention and Miss Megan Ruberry
    6th - Bunbury Sail and Miss Yasmin Lewis
    Class: Class 9 CORNISH COMBINATION OPEN
    1st - Malmswood clarissa and Miss Lily-rose Mitchell
    2nd - Zennor Tatty Teddy and Miss Sophia Barnard
    3rd - Springtimes fairytale and Miss Freya Harvey
    4th - Woodybottoms honey bunny and Miss Jessica Williams
    5th - Zennor Aster and Miss Jessica Kemp
    6th - Entering Object removed and Georgie Simmonds
    Class: CH1 Ridden Championship
    1st - Entering Object removed and Sally Carpenter
    2nd - Entering Object removed and Mrs S Lobb
    Class: CH4 Combination Championship
    1st - Malmswood clarissa and Miss Lily-rose Mitchell
    1st - Malmswood clarissa and Miss Lily-rose Mitchell
    2nd - Santa Cruz II and Miss Millie Olds
    2nd - Santa Cruz II and Miss Millie Olds