Event Date
29th Oct 2020
    Class: Class 3 50cm open
    1st - Jack and Title Klara Boehm
    2nd - Who’s Dorado and Title Gwendra Pearce
    3rd - Emmersbrook Rosella and Title Toby Murrish
    4th - Drakelands Omega and Title Rosie Murrish
    5th - Storm Fire and Title Nicole Annis
    6th - Woodybottoms honey bunny and Title Brooke Williams
    Class: Class 4 60cm open
    1st - Red and Title Amber Gardner
    2nd - Who’s Dorado and Title Gwendra Pearce
    3rd - Jack and Title Klara Boehm
    4th - George and Title Milly Meza Bradford
    5th - April and Title Sophie Kitchen
    6th - Duchess of Dorrington (May) and Title Abbie Adams
    7th - Moonspark Jazzy Lady ( Sparkles ) and Title Dani Hamilton
    Class: Class 5 70cm open
    1st - WHAT-SAMATA and Title Grace Williams
    2nd - Red and Title Amber Gardner
    3rd - George and Title Milly Meza Bradford
    4th - Simply splashing and Title Luca Duval
    5th - Trewithian Scooby Doo and Title Katelyn Fletcher
    Class: Class 6 80cm open
    1st - I Found Nemo and Title Jacky Jones
    2nd - Trewithian Scooby Doo and Title Katelyn Fletcher
    3rd - The Mist Of March and Title Georgia Toy
    4th - Tommie Too and Title Clare Brown
    5th - Simply splashing and Title Emma Hannam
    Class: Class 7 90cm open
    1st - I Found Nemo and Title Jacky Jones
    2nd - Tommie Too and Title Clare Brown
    3rd - The Mist Of March and Title Georgia Toy
    Class: Class 1 30cm Open
    1st - Black beauty and Title Megan Sparrowhawk
    2nd - Merryfield Black Pearl and Title Darcey Reynolds
    3rd - Hardicott Yunzhu and Title Lilia Zorab
    4th - Marley and Title Alexia Sparrowhawk
    5th - Woodybottoms Honey Bunny and Title Brooke Williams
    6th - Buzz light year and Title Matilda Cooper
    Class: Class 2 40cm open
    1st - Jack and Title Klara Boehm
    2nd - Buzz light year and Title Megan Sparrowhawk
    3rd - Merryfield Black Pearl and Title Bethan Reynolds
    4th - Emmersbrook Rosella and Title Toby Murrish
    5th - Woodybottoms honey bunny and Title Brooke Williams
    6th - Marley and Title Alexia Sparrowhawk
    Class: Class 10 50cm open
    1st - Coralan Tinkerbelle and Title Scarlett Frampton
    2nd - Geronimo and Title Ezrin Ashenden
    3rd - Brynamman Dewi Santess and Title Isabella Bonney
    4th - Jack and Title Summer-brooke Davies
    Class: Class 11 60cm open
    1st - Coswarth Moving House and Title Deborah Rusden
    2nd - Welsh surprise and Title Georgia Rase
    3rd - Sunflower and Title Victoria Sturgess
    4th - Coco and Title Nerayah Aubrey
    5th - Mildred and Title Mai Oliver
    6th - Kingvean Celebration and Title Eden Hocking
    Class: Class 12 70cm open
    1st - Ted and Title Sophie Robson
    2nd - LEMON TWIST and Title Rachel Nicol
    3rd - Phoebe and Title Jade Couch
    4th - Coco and Title Nerayah Aubrey
    5th - Tammy and Title Jacci Davis