Class: 311 Ridden Small Hunter
    No Results Entered
    Class: 312 Open Ridden Hunter
    1st - Urkel Easter and Miss Sarah Nicholls
    2nd - Temple cool raven and Miss Phillippa Radford-howes
    3rd - Rusheen Belle and Mrs Alexis Lavington
    4th - Rosenberg II and Mr Chris Ebdon
    5th - Colonel Sir Tom and Mrs Rosemary Jones
    Class: 310 Local Ridden Hunter
    1st - Sonnetist and Miss Holley Lasbury
    2nd - Davy Doubt and Ms Jaime Shrubb
    3rd - Mollies Folly and Mrs Ann Andrews
    4th - Chonamara Flyer and Miss Natasha Freeman Jones
    5th - Mendip Pearl and Dr Pollyana Cornwell
    6th - Ashwater ain’t misbehaving and Miss Tallula Kelly
    Class: CH1 HUNTER CHAMPIONSHIP
    1st - Sonnetist and Miss Holley Lasbury
    2nd - Urkel Easter and Miss Sarah Nicholls
    Class: 333 VETERAN IN HAND, combined age class (15yrs & over)
    1st - Master Stanley 11 and Mrs Philippa Thatcher
    2nd - Edge of Reason and Miss Kate Apted
    3rd - Nino Conti and Ms Carol Vincent
    4th - Baraka Ibm Shamah and Miss Anna Morris
    5th - Degla Comet and Miss Christine Hardy
    6th - Imdel Rising Star and Miss Becky Sheriff
    7th - No Illusion and Mrs Nicola Forbes
    Class: 334 VETERAN RIDDEN, combined age class (15yrs & over)
    1st - Grange Koral and Miss Charlotte Smith
    2nd - Cysefin Picasso and Miss Georgina Peeke
    3rd - See You Again and Miss Camilla Cripps
    4th - Gristhills caradog-y-cawr and Mrs Vicky Long
    5th - Cordero Skovsby and Mrs Ruth Evans
    6th - Marleydenes Shiraz and Dr Susan J Jones
    7th - Overafrica and Miss Sara Fogg
    8th - Edge of Reason and Miss Kate Apted
    9th - Uppacott Mondavi and Miss Harriet Cox
    10th - Marley Copper Bay and Miss Lady-Coco Hemmings-Batt
    Class: 328 M&M JUNIOR RIDDEN CLASS 3 - LARGE BREEDS
    1st - Ashwater ain’t misbehaving and Miss Tallula Kelly
    2nd - Talyllyn Lady Freya and Mrs Janet Pound
    3rd - Brock Barnacle and Mrs Danielle McDowell
    Class: 327 M&M JUNIOR RIDDEN CLASS 2 - SMALL BREEDS
    1st - Townend Gideon and Mrs Suzanne Mckirgan
    Class: 326 M&M JUNIOR RIDDEN CLASS 1
    1st - burwelle dolly mixture and Miss Millie Cowley
    2nd - Smartie Pants and Miss Jenna Williams
    Class: 325 M&M OPEN RIDDEN LARGE BREEDS
    1st - Melliver willy Wonka and Mrs Lisa Young
    2nd - Penchwintan The Taxman and Lady Charlotte Salt
    3rd - King Bunowen Castle Ali and Mrs Sonya Fitch-Peyton
    4th - Townend Gideon and Mrs Suzanne Mckirgan